Відкритий Чемпіонат ЦР ФСТ "Україна" з боксу серед чоловіків. ФОТОРЕПОРТАЖ

В Чернігові з 27 червня по 1 липня відбувся традиційний 10-й відкритий Чемпіонат ЦР ФСТ «Україна» з боксу серед чоловіків. Це не просто змагання – мастерський турнір. Переможці отримують звання МАЙСТЕР СПОРТУ УКРАЇНИ.

З 12-ти регіонів України до Чернігова приїхало 75 спортсменів помірятися силамина на рингу адже кращі будуть захищати честь спортивного товариства «Україна» на рейтингових змаганнях Кубку України.

На сьогоднішній день збірна України з боксу займає одне із перших міст серед країн СНГ.

Головний суддя змагань, суддя міжнародної категорії Петюшенко Олександр Володимирович. Також команда суддів із 5-ти чоловік міжнародної та 5-ти національної категорії. Змагання проходили по олімпійській системі. Турнір пройшов на високому рівні. Тепер кращі боксери будуть готуватися до змагання на Кубку України.

Чернігівські боксери в складі 6 чоловік вибороли 2 перші місця та 2 других. Найбільше відзначились Воронін, Шурков, Ракітін і Романюк. Вдало виступив першорозрядник Висоцький Сергій у вісовій категорії +91 кг в полуфінальному бої виграв у Майстра Спорту України, а у фіналі у рівному бої програв кандидату в МС з Києва.