Понад 5 тис. жителів Чернігівщини захворіли на грипПротягом 51 тижня поточного року в Чернігівській області захворіло 5 тис. 385 осіб. Про це УНН повідомили у Держсанепідслужбі Чернігівської області.

3 тис. 445 осіб із загальної кількості хворих становлять діти. Саме у Чернігові захворіло 2 тис. 78 осіб, з них діти – 1309.

Загалом з початку епідсезону по області проти грипу щеплено 1103 особи.

Нагадаємо, за даними ВООЗ,вакцинацію визнано найкращим методом захисту від грипу. Щеплення не лише попереджує захворювання, а й запобігає виникненню ускладнень, серед яких пневмонії різної тяжкості, менінгіти, отити, загострення хронічних хвороб. У найбільш складних випадках від грипу можна померти – щороку медики фіксують в середньому пів мільйона смертей.

Як повідомлялось раніше, в цьому році на території України дозволені до використання наступні вакцини: ВАКСІГРИП (виробництва Санофі Пастер С.А., Франція), ФЛЮАРИКС™ (виробництва GlaxoSmithKline Biologicals Branch of SmithKline Beecham Pharma GmbH & Co.KG, Німеччина) та ІНФЛУВАК® (виробництва Abbott Biologicals B.V., Нідерланди).

unn.com.ua

Регион: 
Чернигов и область