Найбільше серце країни презентують у Чернігові


Найбільше серце країни презентують у Чернігові

У Чернігові під час фестивалю кохання та романтики "Romantik. Chernihiv. Fest", що пройде 25-27 травня, презентують серце з тканини у національних кольорах, що має площу майже 200 м.кв. Про це журналістам повідомив начальник управління стратегічного розвитку і туризму міської ради Борис Атрощенко.

За його словами, на величезному серці, створеному із 32 фрагментів, написано освічення у коханні, їх упродовж трьох місяців від Дня закоханих писали чернігівці та гості міста.

"Десять сегментів ми відправили у міста-партнери Чернігова за кордон. Першими із завданням справилися німці з Меммінгена і надіслали поштою розписаний сегмент, там навіть є побажання обербургомістра міста", - сказав Б.Атрощенко.  Він також уточнив, що на серці, яке урочисто розгорнуть на Красній площі міста, буде близько 8 тисяч освічень у коханні та різноманітних побажань, тому організатори запрошують представників Книги рекордів України і хочуть зафіксувати рекорд. Освічення у коханні написані різними мовами – німецькою, польською, російською, білоруською, македонською, болгарською та іншими.

Зшивають найбільше серце країни майстрині фабрики "Ярославна". Понад 5 днів над ним працюють 5 швачок та 4 працівників розкрійного цеху. На серце витрачено понад 155 м тканини.

Головний інженер підприємства Алла Бруй назвала завдання реальним, проте найбільш складним є відсутність великих площ на фабриці, де можна було б розгорнути виріб. Вона підкреслила, що працівники працюють наполегливо, аби завершити роботу вчасно. Вони також читають освічення, деякі з них називає особливо теплими і щирими. А найбільш творчим майстрині "Ярославни" назвали "шматочок серця" з Брянська, молодь якого освідчилася у любові до молоді Чернігова.

Крім найбільшого серця, у рамках фестивалю "Romantik. Chernihiv. Fest" організатори хочуть встановити ще два рекорди – наймасовіше виконання вальсу у єдиній хореографічній композиції на центральній площі міста, а також наймасовіший парад весільних кортежів і наречених. Під час романтичного фестивалю у Чернігові заплановані різноманітні заходи, серед яких – відкриття скульптури, проведення фотовиставки, майтер-класів, ярмарки весільної атрибутики, чемпіонату з фітнесу тощо.

Ірина Синельник

chernigiv-rada

Регион: 
Чернигов и область
Найбільше серце країни презентують у Чернігові
Найбільше серце країни презентують у Чернігові
Найбільше серце країни презентують у Чернігові