Начальник УМВС відзначив журналістів. ФОТО


Начальник УМВС відзначив журналістів. ФОТО

В УМВС області вже склалася добра традиція напередодні Дня журналіста зустрічатися з працівниками засобів масової інформації, акредитованими при секторі громадських зв'язків.

Виступаючи перед присутніми, начальник УМВС генерал-майор міліції О.Г.Михайлик подякував журналістам засобів масової інформації за активну діяльність по висвітленню в газетах, на радіо, телебаченні та на веб-сайтах  нелегких буднів охоронців правопорядку і висловив сподівання на подальшу ще активнішу співпрацю з ними.
- Ваша професія надзвичайно важлива, відповідальна та суспільно значуща, - сказав, звертаючись до присутніх журналістів, Олександр Григорович. - Працюючи в інформаційному світі, ви день у день допомагаєте усім нам почути, побачити та розібратись у ситуаціях, новинах, подіях країни, області та неспростовних фактах. Завдяки вам ми дізнаємося про долю людей, складні життєві обставини, зміни в нашому регіоні та щоденну радість. І саме ви формуєте наше ставлення до того, що відбувається навколо.

Але сьогодні я хочу щиро подякувати вам усім, перш за все, за плідну співпрацю з органами внутрішніх справ. Адже, не секрет, що саме з вашою допомогою і злочини розкриваються, і розшукуються безвісті зниклі люди, злочинці. А завдяки публікаціям у засобах масової інформації профілактичних матеріалів нам спільними зусиллями вдалося попередити жителів Чернігівщини про всілякі хитромудрі маніпуляції різного роду шахраїв. Звичайно, дехто все-таки став їхньою жертвою, але багатьох чернігівців органи внутрішніх справ із вашою ж допомогою вберегли від великих неприємностей.

Особисто я на власному досвіді переконався в тому, що готовність чернігівських журналістів допомагати міліції - це не порожні слова. Мені також приємно бачити у засобах масової інформації й іміджеві матеріали про кращих правоохоронців. А таких публікацій, телесюжетів, дякуючи вам, за останній рік було немало: й про співробітників різних міліцейських підрозділів, про ветеранів органів внутрішніх справ, які свого часу віддали службі по три а то й по чотири десятки років. Не менш цікаво було  почитати в пресі і про міліцейські династії. Вважаю, що люди повинні більше  знати про тих, хто забезпечує правопорядок в населених пунктах, їхній спокій.

Не секрет, що трапляються в засобах масової інформації і матеріали прямо протилежного змісту: критика роботи окремих співробітників чи навіть і підрозділів міліції. Я вдячний вам і за такі публікації, адже недоліки краще і ефективніше виправляти спільними зусиллями. Ви, напевне, впевнилися в тому, що по кожному такому критичному матеріалу ми оперативно проводимо службові розслідування і вживаємо відповідні заходи, про що повідомляємо населення через засоби масової інформації. В усіх випадках слушні думки читачів, телеглядачів, їхні зауваження, пропозиції ми беремо як керівництво до дії, що в кінцевому підсумку в значній мірі сприяє покращенню роботи міліції. Щиро сподіваюся і на подальшу нашу з вами співпрацю.

Тому сьогодні я щиро бажаю, щоб ви і надалі доносили до людей лише правдиву та об'єктивну інформацію. Нехай чесність, відвертість, порядність будуть не лише вашими особистісними якостями. Я бажаю, щоб ці життєві принципи стали невід'ємними правилами роботи. Сміливості, наполегливості та енергії вам для творчості і реалізації ідей та задумів. Добрих новин, яскравих сенсацій, унікальних проектів, цікавих історій на журналістській ниві та вдячних глядачів та читачів! Нехай робота супроводжується лише новими пошуками, знахідками, удачею та успіхами!

На закінчення зустрічі начальник УМВС О.Г.Михайлик вручив журналістам цінні подарунки та Почесні грамоти УМВС. А жінки-журналісти отримали від генерала ще й квіти.

kop.gov.ua.

Регион: 
Чернигов и область
Начальник УМВС відзначив журналістів. ФОТО
Начальник УМВС відзначив журналістів. ФОТО
Начальник УМВС відзначив журналістів. ФОТО
Начальник УМВС відзначив журналістів. ФОТО
Начальник УМВС відзначив журналістів. ФОТО
Начальник УМВС відзначив журналістів. ФОТО