Авторская колонка - sivertime

Осінній стрибок цін на продукти, або Гаманець чернігівців укотре потоншав

Сезон городини щойно закінчився, а ціни вже полізли вгору. І якщо раніше все списували на стрибки валюти, то хто винен нині? Адже курс долара останнім часом майже незмінний, хоча експерти й прогнозували восени нову хвилю здешевлення гривні. Тепер причину знаходять в іншому. Кажуть, що в усьому винна затяжна посуха та численні спекуляції.

Рыба, запеченная с картофелем. Фоторецепт

Ингредиенты

Рыба с картофелем, запеченные под майонезом.</p />
</div>    </div>

        <div class=

В Нью-Йорке состоялся чемпионат бород и усов. Фоторепортаж

Чемпионат усов и бородВ Нью-Йорке состоялся чемпионат бород и усов — 2015

Опубликованы фото кругов на полях Казахстана, которым 8 тыс. лет

Спeциaлиcты НАСА cфoтoгpaфиpoвaли гeoглифы в cтeпях Кaзaхcтaнa — нaнeceнныe нa зeмлю гeoмeтpичecкиe узopы, вoзpacт кoтopых, кaк пpeдпoлaгaeтcя, пpeвышaeт вoceмь тыcяч лeт. Об этoм пишeт The New York Times.

Пристрасті навколо Корбана

Геннадій Корбан знову розбурхує Чернігів, але цього разу вже не з власної волі. У суботу, 31 жовтня, його було арештовано у власному будинку в Дніпропетровську. Постанову про затримання підписав суддя Новозаводського районного суду м.

Картофель-гармошка. Видеорецепт

Секреты классических фокусов

Все мы застываем в ожидании очередного «волшебства», когда наблюдаем за ловкими руками фокусника. В этот момент нам кажется, что иллюзионисты обладают настоящей магией, а атмосфера, которую они создают на представлениях, не позволяет даже сомневаться в их способностях.

13 интересных фактов о Хэллоуине

1. Родиной Хэллоуина (Hallowe’en) обычно считается Ирландия. Древние кельты делили весь год на две части: тёмную и светлую. Тёмная начиналась с начала ноября и длилась до конца апреля.

Чи потрібно платити за перевірку димоходів?

Нещодавно у редакцію надійшов лист від нашого постійного читача Анатолія Кишиньки з Мени. Чоловіка турбувало питання перевірки димових і вентиляційних каналів у багатоповерхівці.

 

Такого ще не було! Вибори уже кілька днів, як відбулися, а кому святкувати перемогу і досі невідомо

Така ситуація в усій країні вперше. Принаймні, інтрига все ще зберігалася, коли матеріал готували до друку. Експерти кажуть, що все через заплутаність нового Закону «Про місцеві вибори», в якому ніхто не встиг достеменно розібратися. Територіальні виборчі комісії (ТВК) і досі не мають навіть попередніх даних, хто ж із кандидатів отримає мандат.