Комфортний відпочинок в Карпатах у сучасному готельному комплексі


Комфортний відпочинок в Карпатах у сучасному готельному комплексі

В наш час все більше людей віддають перевагу відпочинку у екологічно чистих мальовничих куточках природи. Вiдпочинок в карпатах в туристично-готельному комплексі «Озеро Vita» – саме таке казкове місце. Він розташований на березі озера серед гірських лісів Західної України на Закарпатті на відстані 25 км від залізничної станції Воловець. Ше наприкінці минулого сторіччя не існувало навіть дороги до цього чудового озера, а сьогодні туристам пропонують тут якісний та здоровий вiдпочинок в Карпатах. Гості комплексу можуть насолоджуватися всіма перевагами сучасного комфортного життя, одночасно відчуваючи себе органічною частинкою природи. Виконані з дерева у гуцульських традиціях будівлі готельного комплексу, розташовані навкруги невеликого озера, стали гармонійною частиною краєвиду.

Які умови пропонують гостям?

До послуг туристів є одно- та двомісні номери різної цінової категорії. Проживання організоване у триповерховому житловому корпусі та п‘ятьох котеджах. У них знаходяться номери класу «стандарт», «люкс» та « напівлюкс» зі зручними сучасними меблями та телевізором з можливістю прийому супутникових програм у кожному, забезпечується Wi-Fi доступ в інтернет. Санвузли з душовими кабінками обладнані у номерах або розміщені поруч, у коридорі на поверсі. Усі гості комплексу мають у розпорядженні холодильник для зберігання продуктів, який розміщений безпосередньо у номері або поблизу нього на поверсі.

Для харчування гостей працює затишний ресторан. Він розміщений на першому поверсі котеджу, який побудований на маленькому острові посеред озера. З берега до нього перекинутий місток.

Для відпочинку в Карпатах та проведення корпоративних заходів у готельному комплексі створені найкращі умови. В новому житловому корпусі на першому поверсі обладнаний сучасний конференц-зал н 40 місць.

Розваги та інфраструктура

У цьому затишному куточку Карпат гості ніколи не зазнають нудьги. Влітку та восени вони можуть насолоджуватися лісовими прогулянками, збирати ягоди та гриби. Біля озера є пляж, дитячий майданчик, працюють відкриті басейни для дітей та дорослих.

Для активних мандрівників пропонуються екскурсії, катання на конях, квадроциклах, взимку – катання санчатах, для гірськолижників адміністрація організує трансфери до витягів. У готелі є більярдні столи, можна ловити рибу.

Кожен, хто потрапляє сюди, відчуває, як цілюще повітря хвойних лісів та енергетика гір поступово змивають втому і наповнюють організм життєвою силою. Саме тому місцеве озеро назвали Vita, що означає латинською «життя». Детальніше на сайті http://ozerovita.com.

Регион: 
Мир
Комфортний відпочинок в Карпатах у сучасному готельному комплексі